Swarzędz (13 KM. od Poznan)

Montaż urządzeń elektrycznych w Polsce, Swarzędz

Elektryk 16-25 zł/godz, Pomocnik elektryka 16 zł/godz.

Praca w delegacjach z Polski. Wynagrodzenie od 4800 do 8500 zł/netto miesięcznie. Darmowe mieszkanie.

  • Dzielić:
  • Opis
  • Kluczowe warunki

Firma jest krajowym przedstawicielem holenderskiej grupy Winterwarm BV, producenta światowej klasy systemów grzewczych dla dużych budynków i obiektów użyteczności publicznej.

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania grzewcze innych znanych marek, których jakość potwierdzają tysiące zrealizowanych i aktywnych inwestycji w całej Europie związanych z promocjami lub umowami o współpracy z naszą centralą.

Oferta pracy w Swarzędzu dla elektryków i pomocnika elektryka.
Praca w delegaturach, bazie i mieszkaniach w Swarzędzu.

  • Karta meldunkowa jest zamykana co najmniej 300 godzin w miesiącu, z czego rzeczywisty czas pracy jest znacznie krótszy.
  • Obowiązkowe prawo jazdy kat. B.
  • Stawka dla elektryków: od 16 do 25 zł/godzinę netto ustalana jest po okresie próbnym (tydzień). W okresie próbnym stawka wynosiła 16 zł/godz. netto
  • Stawka dla pomocnika elektryka: 16 zł/godz. netto (możliwe szkolenie w pracy i podniesienie stawki)
  • Wszyscy pracownicy mają zapewniony komfortowy bezpłatny nocleg.
Obowiązki elektryka:
  • Montaż bram elektrycznych, grzejników elektrycznych, klimatyzatorów w fabrykach i magazynach
Obowiązki pomocnika elektryka:
  • Pomoc dla elektryka, wykonanie różnych prac przy montażu urządzeń elektrycznych

Wynagrodzenie miesięcznie od 4800 do 8500 netto netto, wydawane na rachunek bankowy od 10 do 20 dnia miesiąca. Możliwe są postępy.
Oficjalne zatrudnienie, opłacanie podatków i ubezpieczenia zdrowotnego. Sporządzamy wszystkie niezbędne dokumenty do legalizacji w Polsce.

Miasto Swarzędz (13 KM. od Poznan)
Stanowisko Elektryk, pomocnik elektryka
Obowiązki Elektryk: Montaż sprzętu elektrycznego. Pomocnik elektryka: pomoc elektrykowi, wykonująca różnego rodzaju prace przy instalacji sprzętu elektrycznego.
Wymagania Posiadanie prawa jazdy kat. B.
Opłata Elektryk 16-25 zł/godz, Pomocnik elektryka 16 zł/godz.
Dochód 4800 - 8500 zł netto miesięcznie
Grafik Praca w delegacjach, od 300 godzin miesięcznie
Mieszkania Zakwaterowanie jest bezpłatne